Простір

Надії

Як ініціатива РеабіЦентр
допоможе у реабілітації
важкопоранених воїнів ЗСУ

Простір

Надії

Як ініціатива РеабіЦентр допоможе у реабілітації важкопоранених воїнів ЗСУ

Простір

Надії

Як ініціатива РеабіЦентр допоможе у реабілітації важкопоранених воїнів ЗСУ

За підтримки

Facebook
Twitter

Реабілітація поранених військових в Україні – надважливе питання, яке потребує нових підходів у медичній площині, формування у суспільстві усвідомлення важливості реабілітації та значного фінансування.

Наявних медичних потужностей в Україні недостатньо, а кількість пацієнтів зростає щодня. Аби допомогти якомога більшій кількості воїнів відновитися від важких травм, була започаткована ініціатива РеабіЦентр.

Влітку 2024 року, в одному з переобладнаних приміщень відділення реабілітації пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю Інституті травматології та ортопедії НАМН України у Києві запрацює РеабіЦентр – новий простір для реабілітації, оснащений сучасним обладнанням. Він займатиме площу 500 кв. м та функціонуватиме як відділення інституту. Зараз у приміщенні триває ремонт. Орієнтовно центр зможе надавати допомогу 1000 пацієнтів на рік у всіх трьох періодах реабілітації – гострому, післягострому та довготривалому.

Створення РеабіЦентру – ініціатива Олеся Довгого. Благодійний фонд родини Довгих “Можемо разом” виконує функцію адміністративно-технічної платформи для ініціативи РеабіЦентр, працює над залученням партнерів, використовуючи різні види фандрейзингу.

Наводь, натискай, читай!

У Києві з’явиться реабілітаційний центр для важкопоранених

Розповідаємо деталі проєкту РеабіЦентр
Читати

Як відбувається реабілітація важкопоранених військових

Головні питання та відповіді
Читати
Facebook
Twitter